Ta maseczka to ekspert od zadań specjalnych. działa szybko i bezbłędnie.


Maseczki, które nakładamy na twarz muszą być starannie dobierane. Bierzemy pod uwagę nie tylko efekty które chcemy uzyskać ale również to aby współgrała z naszym typem  skóry.
Jest jeszcze jeden ważny czynnik, który jest istotny przy wyborze odpowiedniej maseczki. To komfort użycia czyli dodatkowe korzyści.
Większość kobiet uwielbia być rozpieszczana. Wrażenia dotykowe i zapachowe  stoją w pierwszym rzędzie,  gdy myślimy o czasie przeznaczonym tylko dla naszej urody.
Tym razem wybrałam do testowania ziołową maseczkę Menard. To jedna z moich ulubionych maseczek z kilku powodów. Łączy to wszystko na czym mi zależy używając maseczki.

Po pierwsze  idealnie nadaje się do szybkiego masażu.

A jak masaż to i relaks. Oczywiście nie jest to to samo co masaż twarzy w gabinecie ale również odpręża i  dostarcza przyjemnych wrażeń. Konsystencja maseczki sprawia, że masaż  jest wykonywany niemalże automatycznie.

w tekst

Po drugie doskonale  oczyszcza twarz z martwego naskórka.

Doskonale  rozświetla i nawilża skórę. Taki efekt uzyskuje się dzięki dwóm rodzajom granulek: Zielonych i różowych.
Zielone ziołowe granulki( mieszanka takich owoców jak: geranium truskawkowe, owoce jojoby i maliny )
Różowe  granulki ( wyciągi z dzikiego tymianku, kampanila coix i z owoców róży)

Trzecia korzyść to doskonałe odświeżenie i odżywienie skóry.

To wszystko dzięki  bardzo starannie dobranym składnikom maseczki. Nic tu nie jest przypadkowe.
Skóra  zyskuje świeżość, odżywienie i do tego jest ujędrniona. To niesamowite uczucie. To co dla mnie jest bardzo ważne to krótki czas  nałożenia maseczki.

Zatem jak ją stosujemy?

Na umytą skórę twarzy nakładamy maseczkę i kolistymi ruchami robimy delikatny masaż skóry twarzy.  Po 3 minutowym masażu , maseczkę pozostawiamy na skórze na około 5 minut. Jak na tak krótki czas, efekt jest zaskakujący.

Jakie są minusy?

Niestety to duży wydatek. Koszt to 295 zł. Na szczęście opakowanie jest większe niż standardowo( 120 ml), zatem przyjemności starczy na dłużej.

Dla kobiet, które mają możliwość inwestowania w swoją urodę gorąco polecam.
Ta luksusowa maseczka jest dostępna w niszowej perfumerii luksusowych kosmetyków Quality Missala.