Ten zabieg pozwala całkowicie zregenerować zniszczone zabiegami fryzjerskimi włosy.


Opis zabiegu

Zabieg na włosy trwa około 30 minut. Składa się z trzech etapów, gdzie każdy etap ma swoje uzasadnienie i nie może być pominięty. W zabiegu wykorzystuje się trzy preparaty. W opisanym zabiegu wykorzystuje się produkty firmy Morphosis.

Dla kogo i na co?

To zabieg dla kobiet, które są niezadowolone z wyglądu swoich włosów. Wtedy, gdy włosy plączą się, mają zniszczoną strukturę włosa, brakuje im blasku i są suche nie musisz rezygnować z ich długości i obcinać włosów.

woman-586185_1280

Jak wygląda zabieg na włosy?

W pierwszej fazie fryzjer myje włosy specjalnym szamponem.  To szampon oczyszczający włosy, zawiera roślinne związki powierzchniowo czynne i kwaśne ph. Szampon ma za zadanie głęboko oczyścić włosy i przygotować je kolejnych etapów i do przyjęcia aktywnych składników regenerujących. Aktywne substancje w szamponie to kolagen morski, proteiny, krzem, witamina E, kwas hialuronowy, gliceryna.
Drugim etapem jest nałożenie żelu do rekonstrukcji włosów. Żel ma za zadanie odnowić włókna kapilarne włosa oraz jego rdzeń. Składniki aktywne żelu są dokładnie takie same jak w szamponie. To komplementarne działanie w całości skoncentrowane na pełnej regeneracji włosa.
Po nałożeniu żelu fryzjer umieszcza nawilżone żelem włosy pod saunę ultradźwiękową (klimazon) na około 20 minut.  W tym czasie składniki aktywne wędrują w głąb włosa uzupełniając jego strukturę.
Trzecim etapem jest nałożenie na włosy fluidu. To już ostatni etap po którym suszymy włosy.

Bolesność komfort /zabiegu

To bardzo przyjemny zabieg na włosy. Można się w jego czasie zrelaksować.

Efekty zabiegu:

Włosy zaraz po zabiegu są  lśniące, odżywione i miłe w dotyku. Są miękkie jak jedwab i  wspaniale pachną. Po zabiegu mamy piękne włosy, których będą nam zazdrościć. Efekty utrzymują się w takiej formie przez miesiąc. Po miesiącu powtarzamy zabieg, ponieważ niestety codziennie nasze włosy są niszczone przez wpływ środowiska, kosmetyków do stylizacji włosów i suszenie suszarką.

130305084716_cam00173[1]

Częstotliwość i czas trwania zabiegu

Około 35 minut. Dla optymalnych efektów należy zabieg powtarzać co miesiąc.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki preparatów. Dla pewności należy zrobić próbę na nadgarstku.

Cena

Od 50 do 80 złotych wzwyż, w zależności od salonu, długości i gęstości włosów.

Zabieg opisany dzięki uprzejmości właścicielki Salonu ,,Kate,, w Bełchatowie, Katarzynie Bujacz.

salon Kate[/buton]