Dziś opiszemy wspaniały zmysłowy peeling, który jest również doskonałą propozycją na prezent dla koleżanki. Jest bardzo prosty w wykonaniu, odżywczy dla skóry , a jednocześnie wizualnie efektywny. Warstwowy peeling z wiórkami kokosowymi jest doskonałym prezentem na święta.

Czas przygotowania peelingu z kokosem: 10 minut

Składniki peelingu :

• 6 łyżek cukru trzcinowego
• 6 łyżek wiórków kokosowych
• 5 kropli olejku eterycznego cytrynowego
• 5 kropli olejku eterycznego pomarańczowego
• 2 łyżki miodu w płynnej postaci
• 1 łyżka oleju z pestek malin

razem

Wykonanie

Na spód słoiczka wsyp cukier trzcinowy. W drugim naczyniu wymieszaj miód, olej z pestek malin i olejki eteryczne, a następnie dokładnie wszystko wymieszaj. Gdy już masz płynną mieszankę, na cukier trzcinowy delikatnie nalej warstwę płynnego miodu z olejem i olejkami. Na płynną warstwę po jednej minucie wsyp  1,5 łyżki wiórków kokosowych. Na wiórki wsyp delikatnie kolejną warstwę (około 1,5 łyżki) cukru trzcinowego i następnie ponownie warstwę płynną. Na koniec zakończ swój słoiczek koniecznie warstwą białą. W zależności od wielkości słoiczka którego użyjesz do ułożenia peelingu warstwowego użyj odpowiedniej ilości warstw. To oczywiście będzie się również wiązało z proporcjonalnym zwiększeniem ilości składników.

zmian
Peeling możesz sprezentować bliskiej Ci osobie. Koniecznie poinformuj, że przed użyciem należy wymieszać wszystkie warstwy. Satysfakcja gwarantowana.

Działanie peelingu:

Peeling doskonale wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, a dzięki zastosowaniu oleju z pestek malin odżywiamy skórę i nadajemy jej elastyczność.

IMG_3920