Zgodnie z obietnicą udałyśmy się na targi Beaty Forum – Jesienna edycja 2015  r.  Targi te odbywają się dwa razy w roku i jest to niesamowite wydarzenie branży kosmetycznej. Pod jednym dachem można zobaczyć, poczuć i dotknąć niesamowitych kosmetyków do ciała, zobaczyć osiągnięcia nowoczesnej technologii w zakresie medycyny estetycznej, popatrzeć jak mistrzowie dokonują  spektakularnych  przemian tylko za pomocą makijażu. To miejsce gdzie można dokonać zakupów prosto ze stoiska marek, których na co dzień nie można spotkać w galerii.

Co nas urzekło…och oczywiście wiele rzeczy. O niektórych napiszemy w oddzielnych postach, a o nie których wspomnimy :).

Alexandria na swoim stoisku proponowała bardzo skuteczna metodę depilacji w oparciu o naturalne składniki- depilacja pasta cukrową. Widziałyśmy na własne oczy… Pani pozbyła się niechcianego wąsika…a skóra nie miała żadnych oznak podrażnień. Zabieg depilacji jest bardzo skuteczny i można go również wykonywać w domu. Wada… niestety trzeba przejść specjalistyczne szkolenie. Jednakże jak nas zapewniano wiele klientek indywidualnych zakupiło sprzęt, przeszkoliło się i skutecznie przeprowadza depilację w domu.

Kolejnym „odkryciem” to linia kosmetyków My.Organics. To linia ekskluzywnych produktów, które zawierają wysoko skoncentrowane ekstrakty olejków eterycznych uzyskiwanych metodami tradycyjnymi. Produkty te są w 100 % naturalne. Linia jest dedykowana do kompleksowej pielęgnacji włosów i została uznana przez miesięcznik Twój Styl za doskonałość roku 2014.

Kolejną organiczną linią do włosów jest marka Organic Way  czyli Oway. Naturalne ekstrakty, olejki, wszystko z ekologicznych farm zapewni naszym włosom kompleksową pielęgnację. O marce napiszemy w oddzielnym poście.

Jeszcze chwilkę o kosmetykach naturalnych tym razem do całego ciała. Mowa o marce Bio-cosmetic labs. Ciekawe linie, każdy znajdzie coś dla siebie a przede wszystkim naturalne. Tę markę również przedstawimy bliżej w oddzielnym poście.
I już naprawdę na koniec :) interesujące kosmetyki Firmy BeOrganic. Również w pełni naturalne. 

Firma Bielenda prezentowała między innymi Reti-Vit C – czyli zaawansowany zabieg odmładzająco-rozjaśniający z inteligentną technologią peptydowej kapsuły C-5 C.

Bardzo spodobał nam się również zabieg ICOONE.   Urządzenie pozwalające modelować sylwetkę, walczyć z cellulitem, pajączkami. Zabieg jest wykonywany zarówno na twarz jak i na całe ciało i dostępny jest w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej. Zabieg przedstawimy bardziej szczegółowo w oddzielnym poście.

DSC_0860

Na koniec naszej wędrówki…kosmiczna maska, czyli Sorisa i urządzenie SkinLight. Magia światła LED w walce o zachowanie młodego wyglądu naszej skóry. O tym zabiegu też wkrótce więcej opowiemy.

DSC_0871

Targi jak zawsze udane, jak zawsze inspirujące…z niecierpliwością czekamy na kolejną wiosenną edycję.