O nas

Jeśli właśnie czytacie ten artykuł, oznacza to dla nas pierwszy sukces. Postaramy się Was nie rozczarować.
Dlaczego taki portal i co my właściwie chcemy tu powiedzieć ? Hmm… Jesteśmy dwiema kobietami, młodymi duszą, choć wiek chrystusowy mamy już za sobą ;). Ciągle jednak wiemy, że życie przed nami. Ciągle chcemy być atrakcyjne, piękne i ach! młode… Jesteśmy kobietami, matkami, supermenkami naszych mężczyzn. Zabiegane, z głowami pełnymi pomysłów, optymistyczne, pozytywnie nastawione do świata, z ciągłym pędem do nowej wiedzy. Generalnie spełnione zawodowo.

ja osobno-jpgpo zmniejszeniuJedna z nas na co dzień zajmuje się psychologią personalną, jest trenerem biznesu, coachem, z wykształcenia psychologiem.

Druga z kolei jest prawnikiem specjalizującym się w prawie pracy, na co dzień zajmuje się HR.

Duet to pełny kontrastu, a jednocześnie uzupełniający się jak czarny i biały, jak Ying i Yang .

Dlaczego Organic-Home-Spa? Bo będzie to miejsce magiczne, bo jest to nowe wyzwanie, bo praca nad nim jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogły dzielić się pomysłami jak zbudować most pomiedzy codzienną rutyną, a chęcią czerpania z życia pełnymi garściami.Chciałyśmy stworzyć portal, w którym będą informacje o profesjonalnych zabiegach
w salonach kosmetycznych i kosmetykach z najwyższej półki (dlaczego nie? każda kobieta jest warta luksusu) oraz inspiracje ze świata, podpowiadające jak o piękno dbają kobiety w innych strefach geograficznych i kulturowych, miejsce gdzie znajdziecie również informacje o tym jak samemu zrobić własne kosmetyki.

Nie, nie jesteśmy profesjonalistkami w tym zakresie … :). Uczciwie się do tego przyznajemy. Zanim powstał portalIMG_6552-1-jpgpo zmniejszeniu same się uczyłyśmy jak robić domowe kosmetyki, wzorując się na prawdziwych profesjonalistkach w tym zakresie jak np.: Lili Naturalna, Czarszka, czy Klaudyna Hebda. Głowę chylimy przed ich wiedzą i wkładem w rozwój domowej kosmetyki. Było przy tym dużo śmiechu, a przy okazji odkryłyśmy, że to też inny sposób na zaangażowanie we wspólnie spędzony czas dzieci, ba nawet męską część związku przy użyciu własnego sprytu.

Uwierzcie, że robienie własnych mydełek czy kremów dostarcza wielu pozytywnych emocji, a jeszcze większych używanie ich. Nie wspomnimy już o ewidentnych korzyściach dla naszej urody. A kąpiel wyczarowana według własnej receptury, w domowym zaciszu, cudownie oczyszcza ciało i umysł. Do tego świece, lampka dobrego wina…mmm…można się pozytywnie uzależnić :)

Właśnie dlatego chcemy się tym dzielić, chcemy Was przekonać, że warto zwolnić na chwilkę … Przede wszystkim dla siebie ale i dla najbliższych. Chcemy Was zaprosić do tworzenia, z nami tego miejsca magicznego, do poznania innych kultur ?kosmetycznych?, do wybrania z kosmetologii profesjonalnej tego co najlepsze dla Was.

Tak wiemy, wiemy…jest już dużo stron w tym zakresie i niby dlaczego nasza ma być wyjątkowa? Nasza będzie wyjątkowa…bo wierzymy w to całym sercem :).Mały egoizm dla tych wszystkich kobiet, które gdyby miały cztery ręcę…to zastanawiałyby się nadal dlaczego nie mają kolejnych dwóch i ile wtedy można by było nadgonić..