Szwajcarska firma Valmont tym razem zaprezentowała w Warszawie linię skoncentrowana na nawilżeniu skóry i na zaserwowaniu jej niezwykłego uczucia komfortu.

Valmont  wprowadziło preparaty bazujące na cennych składnikach aktywnych i charakteryzujące się komfortowymi formułami.
W ten sposób szwajcarska marka na bazie ponad 30-letniego doświadczenia rozwinęła kunszt najnowocześniejszej pielęgnacji, opartej na rygorystycznej selekcji najlepszych składników, gwarantujących niezawodną skuteczność działania.

Jako przedstawicielki Organic-Home , wysłuchałyśmy  bardzo dokładnie całego wykładu dotyczącego nowej linii nawilżającej Valmont i miałyśmy okazje testować produkty.

DSC_1412

W nowej linii Valmont zostały zaprezentowane  :

NAWILŻAJĄCE SERUM-EMULSJA
ODSŁANIA OBIETNICĘ PIĘKNA SKÓRY

Moisturizing Serumulsion,  to preparat niezwykły. Może być stosowany osobno i w połączeniu z całą linią Jest on niezbędny dla zwiększenia skuteczności pozostałych kosmetyków Rytuału Nawilżającego.

Jako produkt złożony, Moisturizing Serumulsion można stosować na dwa sposoby:
– samodzielnie: gwarantuje wówczas pełną skuteczność, oferując optymalne nawilżenie i najwyższy komfort
– razem z innymi produktami linii nawilżającej, składającej się na Rytuał Nawilżenia: wzmacnia i zwiększa ich skuteczność

 

PRIMING WITH A HYDRATING FLUID

To produkt prekursorski. Lekki jak pieszczota wiatru na skórze, prekursor nawilżenia otula mgiełką świeżości, przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji.

VALMONT Priming with a Hydrating Fluid

Może być stosowany na dwa sposoby :
– Stosowany jako wstęp do rytuału piękna
– Stosowany w ciągu w dnia w celu odświeżenia skóry, pozostawia ją nawilżoną i delikatnie pachnącą.

MOISTURIZING  BOOSTER

Intensyfikator nawilżenia przez długi czas dostępny wyłącznie dla klientów SPA.
Kilka kropli tego wspaniałego preparatu wystarczy, by zainicjować proces nawilżania skóry.

VALMONT Moisturizing Booster

Wyposażony w kompleks kwasu hialuronowego preparat wypełnia, intensywnie nawilża i rewitalizuje nawet najbardziej odwodnioną skórę.
Moisturizing Booster stosowany razem z innymi preparatami Linii Nawilżającej Valmont jest podstawą skutecznego, trwałego nawilżenia.

 

MOISTURIZING WITH A CREAM

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu

 

Dzięki silnie działającemu kompleksowi nawilżającemu krem zapewnia skórze intensywne nawilżenie przez cały dzień. Skóra jest nawilżona i pozwala odczuwać uczucie niesamowitego komfortu.

MOISTURIZING WITH A  MASK

Kremowa maska nawilżająca wzbogacona o delikatne, naturalne składniki pochodzenia roślinnego kremowa maska nawilżająca nasyca skórę wilgocią zapewniając jej pełen komfort i pieszcząc zmysły.

VALMONT Moisturizing with a Mask

Wystarczy cienka warstwa, by błyskawicznie nawilżyć naskórek, w widoczny sposób redukując linie i wygładzając skórę. Już po jednej aplikacji cera jest ożywiona, naskórek doskonale nawilżony, a skóra odświeżona.

TEST SKUTECZNOŚĆI LINII NAWILŻAJĄCEJ VALMONT

Test przeprowadzony na grupie kobiet  o różnym wieku wykazało, że 100% klientów zauważyło zwiększenie nawilżenia skóry w ciągu trzech tygodni.

  • 3 godziny po aplikacji preparatu, poziom nawilżenia skóry wzrasta do 180%.
  • 24 godziny po aplikacji preparatu, poziom nawilżenia skóry wynosi 135%.

Używając wszystkich  kosmetyków  nowej  linii fundujemy skórze niezwykle skuteczny rytuał nawilżenia.  Odpowiednie nawilżenie skóry  we wszystkich jej partiach jest niezwykle ważne dla jej piękna i zatrzymania procesu starzenia.