S[/dropcap]ą zabiegi, które nie dość, że są czasem ukradzionym tylko dla nas to jeszcze dodają naszemu ciału urody. Niewątpliwie takim magicznym i skutecznym zabiegiem jest masaż Bańką Chińską.

Opis masażu Bańką Chińską.

Masaż Bańką Chińską to skuteczny zabieg modelująco-wyszczuplający oraz walczący z cellulitem. Do tego typu masażu używamy specjalistycznych kosmetyków, które wnikając w głąb skóry walczą z podskórną tkanką tłuszczową. Sam zabieg należy do mocnych masaży, zawiera dużo rozcierań, ugniatań oraz oklepywań. Polega na solidnym rozgrzaniu mięśni, a następnie doprowadza do przekrwienia tkanek. Prawidłowo wykonany masaż Bańką Chińską trwa długo (od 1,5 do 2 godzin), ponieważ zanim terapeuta przyłoży do ciała bańkę, musi najpierw masażem manualnym rozgrzać mięśnie na danym obszarze zabiegowym. Jeżeli pominął by ten etap i masował tylko bańką bez przygotowania ciała, wówczas masaż będzie bolesny, mogą pojawić się siniaki, oraz co najważniejsze zabieg nie będzie tak skuteczny jak tego oczekujemy.

 

SONY DSC

Dla kogo i na co?

Masaż jest idealny dla kobiet, które chcą wymodelować i ujędrnić swoje ciało oraz pozbyć się cellulitu. Polecany dla Pań, które zawsze marzyły o zgrabnej sylwetce i nienagannej kondycji skóry – idealnie napiętej, gładkiej oraz pozbawionej skórki pomarańczowej.
Obszar zabiegowy to łydki, uda, pośladki oraz brzuch.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania ciała do użycia Bańki Chińskiej, jest to najdłuższy etap i polega na rozgrzaniu mięśni masażem manualnym. Do tego celu używamy silnie modelującego kremu. Następnie używając modelującego oleju terapeuta przechodzi o masażu bańką. Po uzyskaniu odpowiedniego przekrwienia tkanek na ciało nakładany jest kolejny kosmetyk tym razem jest to krem o właściwościach modelujących, ujędrniających i wygładzających, dodatkowo ma piękny zapach.

BAŃKA CHIŃSKA 4ZM - Kopia

Jeżeli wykonujemy pełną 2 godzinną wersję zabiegu wówczas poza modelowaniem, masażysta również wykonuje relaksacyjny masaż stóp oraz grzbietu ciepłym organicznym olejem. Zabieg zawiera wtedy przyjemny relaksacyjno-odprężający akcent.
Ten sam zabieg może trwać 1,5 godziny skupiamy się wtedy tylko na obszarach modelowania.

Zalecenia po zabiegu.

Jeden zabieg to za mało, najlepiej jest wykonać serię składającą się z 10 zabiegów. Efekty wizualne będą już doskonale widoczne po 3-4 masażach. Wizyty nie powinny być częstsze niż 3 razy w tygodniu w odstępie co najmniej jednego dnia. Zazwyczaj jednak na wizyty Panie przychodzą raz w tygodniu. Przerwy pomiędzy zabiegami nie powinny być dłuższe niż 10 dni.

Po wykonaniu serii zabiegów aby efekty były trwale, najlepiej jest odwiedzić gabinet raz w miesiącu w celu wykonania zabiegu modelującego, którego zadaniem będzie utrwalić efekt.

Bolesność/komfort

Prawidłowo wykonany zabieg jest bezbolesny. Ciało musi być dobrze przygotowane , a mięśnie rozgrzane. Jeżeli terapeuta nie przygotuje odpowiednio ciała wówczas masaż jest bolesny, pojawiają się siniaki, a sam zabieg jest mało skuteczny.

Efekty masażu z użyciem Bańki Chińskiej

Uzyskujemy wymodelowane, jędrne ciało. Pozbywamy się zbędnych fałdek oraz cellulitu. Skóra jest gładka oraz jędrna. Po 4 zabiegach na naszej skórze widoczne są wyraźne zmiany. Staje się ona bardziej sprężysta, napięta a sylwetka wymodelowana.

Częstotliwość wykonania masażu Bańką Chińską

Podczas serii pierwszych 10 zabiegów najlepiej wykonywać masaż raz w tygodniu lub częściej. Należy pamiętać jednak aby nie korzystać z nich nie częściej niż co drugi dzień.  Po wykonaniu serii dla utrzymania efektów najlepiej dodatkowo raz w miesiącu lub częściej w zależności od potrzeb skóry.

SONY DSC

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do wykonania masażu Bańką Chińską to standardowe przeciwwskazania jak przy masażu klasycznym ze szczególnym naciskiem na ciążę, żylaki, menstruację, wysokie ciśnienie, skórę naczyniową (płytko osadzone naczynia krwionośne tzw. Pajączki) zakrzepica oraz wszystkie problemy żylne.

Cena masażu

  • Cena masażu Bańką Chińską całego ciała wraz z masażem stóp i grzbietu (2 godzinny zabieg) wynosi: 150 zł.
  • Cena masażu Bańką chińską bez i grzbietu i stóp (1,5 godziny) wynosi: 140 zł
  • Dodatkowo aplikacja ampułki modelującej przed masażem to 20 zł

Zabieg opisany dzięki uprzejmości :

Mymasujemy.pl

ul. Lipkowska 6, 04-801 Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia strony:

Kontakt

Kontakt