Te luksusowe perfumy powstały z inspiracji niezwykłą miłością. Artystka Silvana Casoli komponując zapach chciała zamknąć w zapachu miłość matki do córki. To była jej inspiracja w kreowaniu zapachu Caramella. Jak pachnie Caramella? Moje pierwsze wrażenia to kwiaty połączone z czymś  nienamacalnym delikatnym.

Jak pachnie Caramella d’Amore?

Okazuje się, że ciepły i delikatny zapach w stylu gourmand zbudowano z miękkich akordów pistacji, karmelizowanych orzechów i waty cukrowej z piękną kwiatową nutą białego fiołka. Wąchając jednak zapach, mamy wrażenie bardzo harmonijnej kompozycji , która miękko i delikatnie oplata zmysły. Bardzo subtelnie wchodzi w interakcję z naszymi zmysłami. Rzeczywiście ten zapach nic nam nie narzuca, jest ciepły. To perfumy, które albo pokochasz albo będą dla Ciebie neutralne jak powietrze. Ciężko nawet porównać ten zapach z innymi znanymi nam od dawna zapachami.

Nuty zapachowe Caramelli:

Nuty głowy: pistacje

Nuty serca: wata cukrowa, karmelizowane orzechy włoskie, popcorn

Nuty bazy: biały fiołek

Caramella d`Amore w edycji limitowanej zyskała piękną oprawę w postaci niezwykłego flakonu ze szkła Murano, zaprojektowanego przez Didiera Guillona, właściciela marki Il Profvmo, a stworzonego przez weneckiego artystę, Leonardo Cimolina. Flakon rzeczywiście robi wrażenie!

DSC_1420

Przezroczyste szkło symbolizuje czystość uczucia matki i córki, miękkie linie i kształt flakonu odwołują się do kobiecości, zaś oryginalne zdobienie w postaci kiści soczystych, czerwonych wiśni jest alegorią bogactwa miłości pełnej słodyczy.

Standardowy flakon wygląda tak jak na zdjęciu poniżej:

caramella

Gdzie można kupić perfumy Caramella?

Caramella d`Amore jest dostępna w Perfumerii Quality Missala i wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml lub 50 ml w cenach odpowiednio 540 zł i 398 zł.