Icoone to najnowsza technologia wykorzystująca podciśnienie. Zobacz co może zrobić z Twoim ciałem.


Opis metody

Icoone to najnowsza technologia wykorzystująca podciśnienie. Jest to jedyny bezpieczny zabieg dla skóry naczyniowej i dla tzw. skóry luźnej. W komorach głowicy mamy umieszczone w rolkach mikrootwory z których wydobywa się podciśnienie. Fałdy skóry podtrzymywane są po zewnętrznej stronie dzięki czemu nie ma ryzyka rozciągnięcia skóry. Jest to zabieg trójwymiarowy, skóra stymulowana jest na trzech powierzchniach dzięki czemu dużo szybciej osiągamy rezultaty. Zabieg może być wykonywany na dwóch głowicach równocześnie co znacznie skraca czas zabiegu. W zabiegach

Icoone można również pracować na tzw. podciśnieniu połączonym, czyli podciśnienie wydobywa się i z komory głowicy i z mikrootworów. Mamy wówczas bardzo głęboką i precyzyjną stymulację. Możemy również wyłączyć głowice i zostawić tylko podciśnienie z mikrootworów. Jest to bardzo ważne dla klientek które maja problemy naczyniowe. Wówczas wykonywana jest tylko tak zwana gimnastyka naczyń włosowatych. Polega ona na rozgrzaniu naczyń od środka, schłodzenia od zewnątrz – Icoone ma system chłodzenia- i wówczas kiedy naczynia są wzmocnione po kilku zabiegach można przejść do podciśnienia połączonego. Dzięki temu nawet dla klientek z początkowym stadium żylaków czy z pogłębionym problemem naczyń zabieg może być wykonany.

DSC_0859

Dla kogo i na co ?

Zabieg ten służy przede wszystkim do:

  • Modelowania sylwetki
  • Ujędrnienia biustu
  • Redukcji drugiego podbródka
  • Redukcji cellulitu
  • Redukcja zaawansowanych złogów tłuszczów, które są odporne na diety i ćwiczenia fizyczne
  • Bardzo mocnego ujędrnienia tkanki.

Zabieg może być stosowany na całe ciało lub wybrane partie ciała.

Jak wygląda zabieg

Na ciało zakładany jest specjalnie zaprojektowany do zabiegów Icoone cieniutki kostium. Kostium jest niezbędny także ze względów higienicznych. Zabieg jest dwustopniowy. Przez 20 minut podciśnieniu jest poddawane całe ciało a następnie dwa razy po 10 min skupiamy sie na najbardziej newralgicznych miejscach. To podstawowy zabieg, który trwa 40 minut. Najdłużej zabieg może trwać 60 minut.

DSC_0858

Bolesność /Komfort:

Zabieg nie jest bolesny. Przy miejscach gdzie mamy duże złogi tłuszczu może być nie przyjemny ale nie jest bolesny.

Efekty

Po serii zabiegów są bardzo widoczne efekty ujędrnienia zwłaszcza w takich miejscach jak brzuch, okolice kolan, ramiona. Skóra jest bardzo mocno ujędrniona zwłaszcza w tych wszystkich newralgicznych miejscach. Bardzo dobre efekty uzyskuje się również przy ujędrnieniu biustu.

Częstotliwość:

Średnia seria to 10 zabiegów. Dwa trzy zabiegi w tygodniu.

Cena:

Średnia cena za serię 10 zabiegów to 2 500 pln.

Zabieg opisany dzięki Firmie Mrotex.  MROTEX

Konsultacja merytoryczna Agnieszka Grzegorczyk