Czas…miejsce…zapach starożytnych pachnideł
Od czegoś należy zacząć wędrówkę…

Dom to miejsce, gdzie czujemy się bezpieczne, gdzie odpoczywamy, gdzie koncentruje się nasze życie. Dom to miejsce gdzie snujemy nasze marzenia gdzie rozmyślamy o naszych troskach.  Dom to miejsce gdzie wykorzystujemy nasz czas, ten czas –  którego nie kradnie mam codzienność
w pracy, na zakupach, u dentysty, na wywiadówce, spotkaniach biznesowych, siłowni itp.
Nikt inny, tylko Ty decydujesz o tym jak wykorzystasz Twój największy skarb -Twój czas.

Propozycja

My chcemy zaproponować Ci stworzenie w domu oazy, która będzie Twoją enklawą pomiędzy światem codziennych obowiązków i spraw a światem równowagi, natury, zmysłów
i piękna.  Z naszą pomocą sprawisz, że właśnie w domu będziesz przynajmniej raz w tygodniu przekraczała wrota które zaprowadzą Cię w świat równowagi i zmysłów podczas indywidualnych seansów SPA.

Od czego zaczniemy – Wygospodarowanie czasu to podstawa.  W zależności od tego ile chwil możesz wykraść dla siebie proponujemy Ci zabiegi nawet 15 minutowe.

Miejsce…

      Drugi punkt to zadbanie o pomieszczenie, w którym będziesz pielęgnować swoją urodę. Aby nic nie rozpraszało  i nie zakłócało relaksu i zabiegów musisz – niestety - posprzątać
i wywietrzyć pomieszczenie.  To oczyszcza i jednocześnie jest bazą do uzyskania stanu relaksu
i ukojenia.

Zapach…

Teraz zajmij się zapachem.
Aby zatopić się w hedonistycznej przyjemności użyj odpowiedniego zapachu. Wiele bodźców zapachowych działa podprogowo-nie jesteśmy świadomi ich działania. Aby się pobudzić możesz użyć zapachów cytrusowych, świeżych i kwiatowych. Zapach lawendy odświeży i ukoi zmysły oraz wprowadzi poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Ten zapach wyciszając subtelnie wprowadza wibracje  pozytywnej energii. Zapachy o nucie korzenia działają na zmysły, strefę samoakceptacji
i przyjemności.

Jak stworzyć zapach?

Masz dwie drogi. Pierwsza to skorzystanie z gotowych artykułów aroma terapeutycznych w skład których wchodzą m.in. olejki zapachowe i odpowiednio dobrane świece.
Druga droga to samodzielne przygotowanie zapachów. To dłuższa droga, ale daje niepowtarzalną atmosferę i zapach w domu. Podpowiadamy w zakładce Artykuły-wiedza tajemna jak stworzyć własne zapachy.
Mała przestroga : atmosfera i zapach, który będzie Ci towarzyszył, oczarują Cię tak silnie, że będziesz chciała, aby Twój dom roztaczał atmosferę ukojenia, spokoju i świeżości również dla Twoich domowników i znajomych. Twoi znajomi odwiedzając  będą Cię pytać o sposób na pachnący dom.

Zabiegi

Teraz jesteś gotowa na ostatni krok – właściwy zabieg. W zależności od tego co zamierzasz robić zerknij na nasze porady. W Akademii Domowego SPA znajdziesz receptury jak przygotować domowe zabiegi oraz filmiki instruktażowe.