7 to jedna z najbardziej mistycznych cyfr. W wielu kulturach jest ona symbolem związku czasu  i przestrzeni, symbolem całości, dopełnienia…dla jednych szczęśliwa liczba dla innych przeklęta, jeśli wierzyć numerologii… a  jeśli nie wierzycie  to poznajcie luksusową markę perfum, której twórcą jest Stéphane Humbert Lucas.

MARKA 777

Lucas to osoba zafascynowana orientem. Był kreatorem zapachów między innymi dla SoOud. Jego nowe dzieło to kolekcja niezwykłych perfum, bardzo bogatych i wyrazistych, skomponowanych z niezwykle drogocennych i rzadkich esencji.

Kolekcja zawiera 12 zapachów. Znajdują się w niej zapachy orientalne, orientalno-drzewne, kwiatowe, kwiatowo- owocowe, skórzane i kwiatowo- drzewne.

777 Black Gemstone_visual

Zapachy zostały  zamknięte w ponad czasowych flakonach. Przezroczyste lub pokryte emalią albo metalem flakony zdobią bogate korki, które wytłaczane są na wzór plastrów miodu i które wyglądem nawiązują do kopuł minaretów.

777. Kolekcja zapachów.

Wszystkie zapachy z kolekcji są niesamowite ale na szczególną uwagę zasługuje Ô Hira. Kompozycja na bazie piżma i wanilii składającą się z ambry, skóry i drewna.

 

777 Rose de Petra_visual

Oumma natomiast zachwyci wszystkich miłośników orientu. Subtelny zapach esencji różanych z Maroka wraz z wyrafinowanym zapachem czystego oudu tworzy niesamowitą nutę. Wszyscy, którzy pragną poczuć niebezpieczne pożądanie zachwycą się hipnotycznym zapachem Mortal Skin.

777… to mistycyzm zaklęty w zapachu.

Perfumy do nabycia w Perfumerii Quality Missala oraz w innych wybranych perfumeriach.

Zapach opisany dzięki Perfumerii Quality Missala.   Perfumeria